Sídlo Galadriel

Zelená růže 12

23. srpna 2010 v 17:59 | Galadriel |  Zelená růže
Při psaní jsem se inspirovala songem od Salivy All because of you. Tuhle kapelu jsem objevila 
nedávno a tahle písnička mě naprosto odzbrojila. A taky mi k těm dvou příjemně sedí :-D.
Vím, nejspíš jste čekali rychlejší přidávání nových kapitol, samozřejmě ve větším množství.
Ale všechen čas a energii mi bere brigáda na poště. Přišla jsem k tomu jako slepý k houslím.
Ale prosím vás, buďte na paní za přepážkou hodní a nedělejte ty znuděné ksichty, když ji něco
déle trvá. Vážně není hezké se na to dívat. Věřte mi, vím o čem mluvím :-D Také bych se chtěla
zeptat někoho šikovného na češtinu, jestli by mi nedělal betu. Vidíte sami, moc bych vás
nezatěžovala, kapitoly nepřidávám nijak rychle. A mě by to hrozně moc pomohlo, protože potřebuji
druhý pohled. Sama se kolikrát divím, co jsem dokázala přehlédnout, spíš se hluboce stydím.
Takže jestli budete mít někdo trpělivost a čas, prosím napište, byla bych vám vděčná.
Děkuji.12.kapitola

All because of you
All because of

Something's wrong with me
'Cause I can't even feel you now
Or know that this is real

Am I too blind to see
That there's something there behind your eyes
And it's bringing me to my knees


Draco cítil, jak se mu touha po černovlasém Nebelvírovi zahryzává do každé částečky jeho těla. Odjakživa věděl, že nenávist a láska jsou rub a líc jedné karty. Dvě tak nelogická spojení a přece tak spolu fungovala snad odjakživa.

Nikdy nepočítal s tím, že jej dokáže ovládnout něco tak pudového, tak lidského jako je touha po něčí blízkosti. Touha po Harrym! A tak, jako odjakživa věděl o dvou stranách karty, věděl i o tom, že se dá odolat všemu kromě touhy!

Už ani nevzpomínal, kdy si začal uvědomovat, že to co cítí není odpor, nenávist, že když jej pozoruje není to kvůli tomu, aby zjistil, kde má slabé místa a rány, do kterých by mohl sypat sůl, ale kvůli tomu, aby mohl uhranout každou dívku, na kterou se Nebelvír usměje. Že už jej dávno neprovokuje proto, aby jej naštval, ale proto, že chce pozornost.

Nepamatoval si, kdy přesně jej začaly vábit smaragdové oči, kdy v noci ve snech škádlil jazykem Harryho ústa a kdy se začínal těšit na famfrpálové zápasy s Nebelvírem, aby znovu mohl vidět jeho tělo obepnuté úzkým famfrpálovým dresem. Kdysi se divil, že zápasy navštěvuje tolik děvčat, i když pravidlům pramálo rozuměla. Dnes už se nediví.

Musel zadržet smích, když uviděl Harryho ustrašený výraz. Přece od něj musel čekat nějakou levárnu.

Zastavil se dva kroky od Nebelvíra, když spatřil, jak křečovitě svírá kliku od dveří, neudržel se a malinko se pousmál.


All I want is you and I don't care
All I want is you and I don't care
'Cause all I do is waitin' and wonderin' and hopin' that we'll survive it
I know that all this is true
All because of you
All because of you


Dal ruce za záda, jinak by musel černovlasého mladíka obejmout a ještě nebyla ta správná chvíle.

"Mě se nemusíš bát, Harry. Já nekoušu," naklonil hlavu na stranu.

Dobře věděl, v jakém postoji mu to sluší nejvíc.

"Co chceš, Draco?" řekl Harry podrážděně.

Upustil kliku, ale pořád byl zády přilepen ke dveřím, jako by je chtěl protlačit.

Draco opět zkrátil krokem vzdálenost mezi nimi. Stačilo pouze natáhnout ruku a mohli se jeden druhého dotknout.

"Proč mě nechceš, Harry?" hlas mu, na něj neobvykle, přeskakoval do vyšších tónů a na čele se mu objevila vráska.

Harry překvapením povytáhl obočí a potom se začal nahlas smát.

V Dracovi to začalo vřít. Co je na téhle situaci směšného? Natlačil Nebelvíra na dveře, rukou se zapřel o dveře za jeho hlavou.

"Co je k smíchu, Potty?"

Jejich obličeje byly teď tak blízko, že se téměř dotýkaly nosy.

Harry cítil, jak z Draca sálá příjemné teplo. Dracův dech mu dráždil tváře a jemu se opět v břiše rozléval ten zvláštní příjemný pocit. Příliv všemožných emocí, které zaplavily jeho tělo, byl tak silný, že jej chtěl v první chvíli odstrčit, ale Zmijozel mu nedal žádnou možnost pohybu.


Something's wrong with you
The walls you build around you now
Seem to fit you like a glove

Something's wrong with you
'Cause stars cannot be found in clouds
That cover up their love"Jsi hlupák. Jak sis mohl myslet, že bych tě nechtěl?" zachraptěl.

Draco prsty obkresloval Harryho lícní kost. Pohledem hltal každý rys jeho obličeje. Jemně mu nadzvedl bradu, aby jej donutil dívat se mu zpříma do očí.

"Já nevím, Harry. Třeba to, jak se mi posledních pár dní úspěšně vyhýbáš a ignoruješ mě. Jestli je to kvůli Parkinsonové a jejímu útoku na mou osobu, tak jsem v tom absolutně nevině. A jestli si myslíš, že je pro tebe nějaká konkurence, tak jsi hlupák ty a ne já! Zkoušel jsem tajného ctitele, pitomé básničky, všechno. Chci tě, Harry. Ať se propadnu, jestli vím proč. Už nevím, co mám dělat. Nikdy bych nevěřil, že začnu myslet jako klišoidní puberťačka … . "

Usmál se a vzal jeden z černých pramenů a začal jej proplétat mezi prsty. Vdechl jeho vůni, z přívalu vzrušení se mu podlomila kolena. Vnímal jeho přerývaný dech, směsice toho všeho byla jako poezie. Rty mu přejel přes líčko, celou svou zbývající vůlí se snažil odolat touze spojit jejich rty.

"Draco…," zašeptal Nebelvír.All I want is you and I don't care
All I want is you and I don't care
'Cause all I do is waitin' and wonderin' and hopin' that we'll survive it
I know that all this is true
All because of you
All because of you
All because of youBlonďák ztuhl, když uslyšel své jméno z jeho úst, bez známek agrese a hnusu. Zalekl se, kolik naléhavosti a nejistoty v tom bylo. Jeho tělo se celé napjalo, když ucítil, jak se Harryho ruce omotaly kolem jeho boků a přitáhly si jej k sobě.

"Mám strach, Draco. Všechno se tím změní. Mám strach z toho, že přijde nějaká nová Parkinsonová a tentokrát to bude fakt kus."

"Harryyy …," vydechl úlevně," myslíš si snad, že bych absolvoval všechno tohle jenom tak pro někoho? Pro někoho, na kom by mi nezáleželo? Ano, Harry, záleží mi na tobě. Možná, že mi na tobě záleželo odjakživa. Já jen vím, že chci být s tebou. Ty nemáš absolutně žádné tušení, jak moc mě přitahuješ. Můžu tě políbit, Harry?"

Poslední větu ze sebe vyhrkl. Už by nedokázal poskládat dohromady smysluplná slova, či mluvit plynule, když kluk, kterého tak dlouho chtěl, byl na něm teď přilepený, ruky omotané kolem jeho pasu a stehnem se otíral o jeho rozkrok.

"Musíš, Draco!" zašeptal.

Harry na nic nečekal a spojil jejich rty. Zabořil ruce do blonďatých vlasů. Jazykem přejel konturu jeho rtů, Zmijozel je jemně pootevřel a nechal tak Harrymu volný přístup. Ten na nic nečekal a vydobyl si jeho ústa pro sebe. Jazykem navzájem prozkoumávali a chutnali toho druhého. Zprvu něžný a trochu zdráhavý polibek se změnil v dravý a vášnivý.


All because of you
All because of you
All because of you
All because of you
All because of you


Nebyl to polibek hodný Oskara, ani to nebyl ten nejlepší polibek, co kdy bradavické stěny zažily, ale byl to polibek dvou lidí, kteří po sobě toužili, a v tom je sakra rozdíl.

Draco byl trochu zaskočen tím, že to byl Harry, kdo jej začal líbat, ale příjemně zaskočen. Nyní věděl, že je Nebelvír jeho a že on tu pro něj bude. Věděl, že se mu to všechno snažení stálo za to. A taky věděl, že by nikomu neradil, se mezi ně stavět.(All I want is you and I don't care)
All because of you
(All I want is you and I don't care)
All because of you
(All I want is you and I don't care)
All because of you
(All I want is you and I don't care)Mnoho lidí by považovalo Ronalda Weasleyho za hloupého, ale v tomhle by se strašně mýlili. Ron nebyl hloupý, pouze měl raději jednoduché věci, ty složitější nechával být, žít svým vlastním životem. Vždyť ono se to vždy nějak vyvrbí. Byl to pohodlný člověk a nerad se míchal do věcí, do kterých mu noc nebylo.

Ovšem jakmile si někdo dovolil něco špatného k jeho přátelům, koleji, či rodině Ron neznal meze. A spánek mu nedopřály ani ty nejsložitější záležitosti.

Lidé často nevidí věci, které mají přímo před očima, protože se jim to zdá příliš absurdní, nelogické. Ale když je začnete mít před očima delší dobu, už i vám se začnou provrtávat do myšlenek a jednou, už prostě přestanou být nemožné.

Podíval se na hodinky. Už to byla hodina, co s Hermionou dokončili připravovaný lektvar pro Snapea. Už to byly tři hodiny, co jeho nejlepší kamarád odešel na schůzku s Malfoyem. Něco mu tu nesedělo.

Někdy je těch nápověd prostě příliš!
 

14 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Klára Klára | Web | 23. srpna 2010 v 18:09 | Reagovat

Ahoj.. Můj bratr si založil blog a má malou návštěvnost, tak mu jí chci zvýšit.. Tak se prosím mrkni na jeho blog, kliknutím na web.. Moc ti Děkuji!

2 Werchoochacola Werchoochacola | Web | 23. srpna 2010 v 18:10 | Reagovat

ahooj, sem poprvé v soutěži kde se musí shánět hlásky a moc bych chtěla vyhrát =) hlásneš mi teda prosím tadyhle ? http://lady-potter.blog.cz/1008/1-kolo-sonpostava#komentare jsem tam s postavou Sirius Black =) kdykoli oplatím

3 Galadriel Galadriel | Web | 23. srpna 2010 v 18:22 | Reagovat

No, děvčata, nemám moc rád reklamy tohohle typu, ale dobře, dnes mám dobrou náladu.

Klárko, nevím, co jsi mi tam dala za odkaz, ale herní stránka, která má jen dnes návštěvnost přes 700 lidí, asi problém tohoto druhu mít nebude.

Werchoochacola: Siriuse mám taky nesmírně ráda :-*) Máš tam můj hlas :-)

4 Ivet Ivet | Web | 23. srpna 2010 v 18:43 | Reagovat

Oh, oh, tohle mi nemůžeš dělat! A nebo joooo.. Sice mám problém s dýcháním, protože jsem to sjela jedním dechem, ale vůbec toho nelituju. Ti dva byli tak strašně moc úžasní.. kawaii.. roztomilí a sladcí. A také mi kolísá tlak, příliš moc cukru. Ale to také nevadí. Věř mi, že kdyby sis potrpěla na komentáře jako já, tak tu píšu i pod jinými jmény. :D Ale tak záleží na tobě, jak tě chytne múza.
A dělat betu? Přečíst si kapitolu dřív než na netu? Silné lákadlo, to jo. Trpělivost mám, čas si seženu. :D Tak jestli mě považuješ za šikovnou na češtinu, ráda pomůžu. ;)
Moc se těším na pokračování. :))

5 Wierka Wierka | 23. srpna 2010 v 19:13 | Reagovat

to bol.. ne to je parádní kapča... :o)
ja znam od Salivy song Always,  na poště jo? tam dělá mamka, ale ne za přepáškou...  a dělat betu? Asi tak jak Ivet, je to lakave přečíst dřiv :oD  a ráda pomůžu, ale popravdě nevim či na to mám.. ale klidně ;-) a nesmírně se těším na další

6 Lisa Lisa | 23. srpna 2010 v 20:33 | Reagovat

úúžasná kapitolka, už jsem se na ní strašně těšila a konečně je tady, to čekání stálo za to!

7 Galadriel Galadriel | Web | 23. srpna 2010 v 20:49 | Reagovat

Ivet: Och děkuji, řeknu někomu ze svých blízkých, aby nabral ten sliz, co tu po mě zbyl, po tom, co se má maličkost roztekla nad tvou chválou :-D Wraf. Moje ego si zase jednou může na chvíli vrnět. Samozřejmě mám ráda komentáře a podle komentáře pod "Svitem v tvých očích" nenávidím IP adresy :-D Určitě tě jako betu velice ráda zneužiji, takže čekej brzkou zprávu na facu :-D Mhuhaha :-D

Wierka: Always ...ach... další srdcovka. Nevím, ale ten zpěvák má tak charismatický hlas, no jdu si to radši pustit nebo to nevydržím. A teď jsem na to dokonce našla video slash harry/draco no já se u toho kompu fakt rozložím :-D To tvojí mamce nezávidím, je to fakt makačka. No já to mám hlavně makačku na psychiku. Nikdy jsem neměla tak moc chuť rozbít někomu hubu, ale od tý doby, co pracuji za tou přepážkou, objevuji i své temné stránky :-D Důchodky bojte se. :-D Raději dám na rady svých příbuzných a budu se učit. Rukama já makat nebudu. Já ne :-D Když tak mi prosím napiš maila nebo něco, jak bych se stebou mohla spojit, i tebe ráda využiji jako betu. Páni dvě bety to joo :-D

Lisa: Jé děkuji :-*) Já vím, že mi to vždycky trvá, já už asi lepší nebudu :-D

8 Saskya Saskya | 23. srpna 2010 v 21:08 | Reagovat

veľmi pekná kapitola :) :)

9 bacil bacil | 23. srpna 2010 v 21:14 | Reagovat

Moc zajímavá povídka. Jsem zvědavá na další kapitolu.

10 Nade Nade | 23. srpna 2010 v 21:28 | Reagovat

Tak jsme zase v rauši! Miluju tuhle povídku! Jsem ráda, že Harry už netrucuje, ale doufejme, že se do toho nevhodně nevloží Ron.
Díky za povídku a těším se na další.

11 Amidala Amidala | 23. srpna 2010 v 22:26 | Reagovat

nádherná, ba priam až roztomilá kapitolka :-)))
xi, ani sa Harrymu nedivím, že na "schôdzke" zostal tri hodiny.. tiež by som zostala.. :D

12 Galadriel Galadriel | Web | 23. srpna 2010 v 22:47 | Reagovat

Saskya, bacil: Děkuji za kometář :-D

Nade: Holka, děláš mi radost. Těší mě, když tu vidím známé "tváře". Harry nejspíš dotrucoval, měl jinou možnost? :-D A myslím, že Ron ještě překvapí. Já tobě děkuji za komentář, budu se snažit tě nezklamat :-)

Amidala: Jo s tím cukrem jsem se zase nechala unést, ale já ho potřebovala ze sebe  vybít a tahle kapča uhodila na hřebíček :-D Tři hodiny, mě by tři hodiny v náručí dokonalosti Draca Malfoye nestačily :-D

13 Hajmi Hajmi | 24. srpna 2010 v 1:11 | Reagovat

Galadriel,- moc pěkná povídka. Byla jsem ráda, že přibyla další kapitolka.
Spolehni se, že netrpělivě čekám na další. Vůbec tu máš moc pěkné povídky. A co je hlavní - jsou velmi dobře napsané. Přeji ti, aby tě můza neopustila, protože potom i my čtenáři budeme mít svou porci kvalitní zábavy.

14 lady corten lady corten | Web | 24. srpna 2010 v 11:06 | Reagovat

Velmi pěkná kapitola :)

15 galadriel galadriel | 24. srpna 2010 v 15:42 | Reagovat

Hajmi: Děkuji ti, vzala jsi mi dech a teď v rozpacích nevím, co napsat :-) Jsem ráda, že se ti povídka líbí. Budu se snažit tě v příštích kapitolách nezklamat :-)

lady corten: I tobě děkuji za komentář :-)

16 maizeen maizeen | 24. srpna 2010 v 16:58 | Reagovat

Hejky.. teda to bylo k sežrání... ten se ti hodně poved to ti teda povím... It s super movie!!!!!

17 Hannellka Hannellka | E-mail | 24. srpna 2010 v 21:26 | Reagovat

Ahojky, pokud máš zájem o betu, tak já se hlásím :)

18 Galadriel Galadriel | Web | 24. srpna 2010 v 22:27 | Reagovat

maizeen: Zlati děkuji. Ty mě vždy dokážeš potěšit. Doufám, že dnešní naše malé, večerní povyražení někdy zopakujeme :-D

Hannellka: To si piš, že mám a aktivně odepisuji maila. Mhuhehe :-D Dufám, že dojde správně :-D

19 Wierka Wierka | E-mail | 27. srpna 2010 v 14:31 | Reagovat

Tak .. keby...

20 Hilda Hilda | 13. března 2011 v 18:12 | Reagovat

Hezká povídka, bude pokračování ?

21 Iva Iva | E-mail | 21. září 2014 v 12:34 | Reagovat

ted jsme to přečetla uplně ani nevím jak, kez by to pokracovalo pises uplne skvele a paradne se to cte.. pocitam, ze budu mit vse prectene do konce tydne :)

22 Nespokojený čtenář Nespokojený čtenář | 1. června 2017 v 9:15 | Reagovat

Nesnáším nedopsaný příběhy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama