Sídlo Galadriel

Blond

29. srpna 2010 v 7:22 | galadriel |  jednorázovky
S panem Rumem a paní Kofolovou jsme si jednohodne sedli a vymysleli tohle. Nevím, co k tomu 
dál napsat. Snad jen, že slova někdy nestačí :-D Děkuji Hannellce za betaread. Tuhle
jednorázovku bych chtěla věnovat jí, Ivet a Wierce. Jakož to podděkování za ochotu s povídkami
mi pomoci. Dámy děkuji vám, jsem vašim dlužníkem a určitě až něco dopíši, se opět nějaké z
vás ozvu. Tak už snad jen, dobře se bavte :-)
BLOND


Všichni bradavičtí studenti milovali Halloween. Mohli jste se na pár hodin převléknout za koho jste chtěli, mohli jste být čím jste chtěli. Mohli jste se opít a dělat co jste chtěli. Zvláštní, že lidé v kostýmech mají víc sebedůvěry a touhy udělat věci, které by za normálních okolností nedělali, i když je ostatní v kostýmu poznávají. Masky mají své kouzlo.

Večírek byl v plném proudu a několika chytrým hlavičkám se podařilo sehnat i nějaké to pití s pár procenty alkoholu navíc. Shovívaví profesoři to byli schopni pro tento večer přehlédnout, jelikož i oni si pro sebe do Velké síně propašovali nějaké to lepší pití. Halloween má své kouzlo.

Z tanečního parketu zrovna odcházela, krokem zmatené labutě, pohledná blondýna. Díky svému nápadnému vzhledu si vysloužila i několik obdivných písknutí.

Střízlivému pohledu, který většině přítomných chyběl, by neuniklo, že blonďaté vlasy jsou jen levná paruka, že postava nemá ty správně ženské rysy, že se pod upnutým, růžovým tričkem neschovává bujné poprsí, ale jasně vyrýsované svalstvo, a že na vysokých podpatcích rozhodně stojí poprvé.

"Harry, to sis vážně nemohl vymyslet nic lepšího než levnou prostitutku?" Obořila se Hermiona na kamaráda, když se k němu konečně přišourala. Hrát střízlivou jí moc nevycházelo.

Harry lehce hodil vlasy levné blonďaté paruky a přeměřil si ji opilým pohledem.

"A tebe nenapadalo nic lepšího než Catwoman? Neměla bys stát vedle mě, děláš mi konkurenci."

"Nejsem Catwoman," začala se smát, "jdu za jeptišku."

Harry se na ni prudce obrátil a znovu si ji přeměřil.

"Ach, moje chyba. Jo, trochu mi vadily ty bílé uši."

"Ne tvoje chyba, Harry, ale tvoje brýle."

"Hm, asi jsem je neměl nechávat na koleji."

"Ne, jenom by tě kazily."

"Akorát tu sukni jsem si mohl vzít malinko delší," popotáhl si černou minisukni trochu níž a vzal si jednu plnou sklenici s několika procenty navíc.

"U hodně kluků máš dost veliký úspěch," laškovně se usmála a vypila už svou několikátou skleničku.

"Jo…fakt," vykoktal Harry a hodil do sebe obsah sklenice.

"A hlavně jeden z tebe nemůže spustit oči."

Z kouzelně upravených repráků, které nahradily škytající bradavický sbor, se začala ozývat pomalá hudba.

Signál pro všechny dvojice, které se stačily za tento večer spárovat. Zítra si nejspíš většina z nich bude vyčítat, že tolik vypili a několik dní budou chodit kolem svého dnešního partnera obloukem. Za střízlivé mysli by totiž s ním, či onou, určitě pomalý ploužák tancovat nešli.

"A myslím, že jde právě sem," zašeptala mu do ucha a otočila se k přicházejícímu zády. Takový ten běžný pohyb, kdy chcete dělat, že u kamaráda vlastně ani nestojíte, ale chcete slyšet vše, co dotyčný řekne.

I Harry svým rozmazaným viděním zbystřil přicházející mužskou postavu. Neměl ponětí, kdo to je. Někde v zadu v jeho hlavě, kde ještě přežívaly tak dvě tři mozkové buňky, klíčila naděje, že by to snad mohl být Mark Vincent. Kluk z Havraspáru, který se před měsícem dostal do prvních příček v listině kluků, s kterými by si to chlapec-který-přežil rád rozdal v jedné nepoužívané bradavické učebně.

"Řekni mi, že je to Mark," zašeptal s nadějí v hlase, doufající, že by mu kostým přece jen přinesl vytoužený úspěch.

"Tohle je o dost větší kalibr. Věř mi."

Harry měl pocit, jakoby se počet promilí v jeho krvi zmenšil na polovinu, když se onen chlapec dostal do jeho viditelného zorného pole a on konečně mohl poznat o koho jde.

Snažil se se svými zbývajícími mozkovými buňkami vymyslet slušné slovní odpaly. Malfoy si jej určitě bude dobírat kvůli jeho kostýmu. I když, jak to tak vypadalo, mladý aristokrat žádný kostým neměl. Přišlo ale něco, co Harry neočekával.

Draco se zastavil těsně u něj. Pořád se mu pronikavě díval do očí, snažil se v nich najít zášť, odpor, ale nic takového v nich nebylo.

"Proč sis nikdy nevšiml, jak krásné má oči?" promluvil opilecký hlas v Harryho hlavě.

Už nějakou chvíli se snažil vtírat mu do myšlenek a hodnotit všechny kluky ve Velké síni.

"Smím prosit?" zeptal se Zmijozel a nabídl nevěřícímu Harrymu ruku.

Ten by za normálních okolností určitě odmítl, ale byly zde tři zatěžující fakta, která převahovala váhová těžítka normálních okolností. Za prvé, díky alkoholu kolujícímu v těle Vyvoleného, byl nadrženější než za střízliva. Za druhé, to první, co jej napadalo po Malfoyově nabídce, bylo, že by to mohlo být v celku zábavné. A za třetí vtíravý opilecký hlas začal vrnět a slastně výt jako vlk na vysokém kopci zastiňující záři měsíce.

Harry přijal jeho ruku a při cestě na parket se snažil neklopýtat a vůbec vypadat co nejvíc střízlivě.

Byl odveden přímo do šera tanečního parketu.

Původně nechtěl tančit žádný vášnivý, romantický taneček a chtěl se držet od Malfoye co nejdál to šlo, ale Zmijozel okamžitě převzal vedení, přitáhl si jej co nejblíže a rukama jej majetnicky chytil za zadek.

Harry, který se chtěl ze začátku odtáhnout, místo toho omotal ruce kolem jeho krku a nechával se unášet rytmem pomalé hudby.

Mohl cítit, jak se o sebe otírají jejich stehna a jak se zvedá Malfoyovi hrudník při každém nádechu. Začínal litovat těch dvou párů ponožek zastrčených v půjčené podprdě od Parvati. Ale hlavně mohl cítit Malfoyovy ruce na svém zadku. Samotného jej překvapilo, že nevydává žádný odpor, že se mu ani vydávat nějaký odpor nechce. Překvapilo jej, že se tím nechal tak snadno unést.

V břiše cítil příjemné mravenčení a celým tělem mu projelo spalující teplo. V hlavě slyšel, jak sténá vtíravý, opilecký hlas. Z úst mu unikl krátký vzdech, když se Malfoy opřel tváří o tu jeho. Dal by vše za to, že cítí, jak se Zmijozel začíná usmívat.

"Chtěl bys ho, co? Nezapírej!"

Poprvé za večer s oním hlasem musel souhlasit. Malfoy byl kus. Tahle myšlenka jej nejspíš bude provázet celé zbývající roky v Bradavicích. Nejspíš si jej napíše do první desítky své šukací listiny.

Ale vždyť Malfoy jej musel poznat. Musel! Tak proč tohle divadlo?

Oči barvy bouřkového mračna jej opět začaly pozorovat z přivřených víček. Mohl jasně vidět rozšířené zorničky a pohled zastřený touhou.

Draco pohladil pramínek blonďaté paruky a palcem začal hladit Harryho lícní kost.

Pozoroval, jak se v jedné chvíli kousl do spodního rtu. Věděl, že jenom z té podívané by se mohl udělat hned teď a tady. K čertu s první desítkou, napíše si přes celou listinu: DRACO MALFOY! Určitě jej nepoznal, měl by raději říct, kdo je.

"To ať tě ani nenapadne. Hlavně drž hubu zjizvená hlavo a nech dělat mistra svou práci. Ach, Draco!"

Harry zavřel oči, když ucítil Dracovy vláčné rty na svých a později jeho horký dobyvatelský jazyk ve svých ústech. Nikdo jej nikdy tak dobře nelíbal.

Počet mravenců v jeho břiše se ztrojnásobil. Spalující teplo se stalo ještě víc spalující, měl pocit, že to nevydrží a vybuchne. Srdce mu začalo divoce bít.

Když se odtrhli, spatřil ruměnec na Dracově tváři a opuchlé rty od líbání. Cítil, jak se mu rychle zvedá hrudník. Začínal být hodně nadržený! Raději by mu měl říct, kdo je!

"Sakra, Pottere pojď někam jinam, protože já už to dýl nevydržím!"
 

37 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 samba samba | 29. srpna 2010 v 9:21 | Reagovat

Tedy ty umíš nažhavit hned po ránu,ted abych to vydejchala.Moc,moc pěkné.Strašně se přimlouvám o další kapitoly,jedno k čemu.

2 kami kami | Web | 29. srpna 2010 v 9:34 | Reagovat

:D To bolo perfektné. A ten koniec nemal chybu. :) Veľmi, ale veľmi sa mi to páčilo.

3 anneanne anneanne | 29. srpna 2010 v 12:43 | Reagovat

Ten konec mě dostal :-D Velmi,velmi povedené.

4 Glorilian Glorilian | Web | 29. srpna 2010 v 13:00 | Reagovat

Hh, skvěle jsem se pobavila, je to velmi zdařile a vtipně napsámo. =D

5 Ivet Ivet | Web | 29. srpna 2010 v 13:02 | Reagovat

Sotva se vzbudím, už tu na mě čeká tak úžasné dílko. Už se ti nafukuje ego? :D Zaslouženě! Moc děkuji za věnování. :))
Sice mi bylo jasné, o co Dracovi jde, ale to napětí u Harryho bylo uchvancancující. Velmi mě pobavilo jméno Draco Malfoy přes celou šukací listinu. Chtělo by to kopii a nic bych na ní neměnila. :D Ale jako v první chvíli Dracovi odporovat?? S tím alkoholem v krvi se měl na něj Harry sám vrhnout! I když tohle je rozhodně napjatější a více nažhavovací verze. :))
Sakryš, jdu si to přečíst znovu. Vždycky mě udiví, jak rychle se dá do povídky zamilovat. A u tebe ještě dvakrát rychleji. :))
PS: Nepraskla jsi? :D

6 Frozen Angel Frozen Angel | 29. srpna 2010 v 13:11 | Reagovat

Ten konec je nejlepší :-D. Povedená jednorázovka vážně, ale máš taky povedené kapitolovky takže snad bude brzo k nějaké pokračování. Bylo by kruté nechat je nedopsané :)

7 Amidala Amidala | 29. srpna 2010 v 14:05 | Reagovat

tak toto bolo jednoducho dokonalé :-))

ešte teraz sa smejem zo slávnej šukacej listiny a následne "drž hubu zjizvená hlavo" :D :D :D

8 Roderik Galant Roderik Galant | Web | 29. srpna 2010 v 15:32 | Reagovat

Náhoda mě přivedla k téhle povídce a nelituju. Máš velmi dobré vyjadřovací schopnosti a invenci (ač by to chtělo mrknout do Pravidel českého pravopisu na čárky v souvětí ;-). Jen tak dál!

9 Nade Nade | 29. srpna 2010 v 17:05 | Reagovat

Ups. To bylo vážně epesní. Mělo to tu správnou atmosféru. Asi byste s panem Rumem a paní Kofolovou měli sedávat častěji. :-D

10 Wierka Wierka | 29. srpna 2010 v 17:27 | Reagovat

moc moc děkuju za věnování a za tuhle povídku... je to vážně super ^_^  :oD

11 lady corten lady corten | Web | 29. srpna 2010 v 17:35 | Reagovat

Pěkná jednorázovka :-)

12 bacil bacil | 29. srpna 2010 v 18:38 | Reagovat

tak tahle jednorázovka neměla chybu. No škoda, že se z ní asi nevyklube kapitolovka. Hmm. No nic. Jdu trpět. Prtože, teď jsem zvědavá jak by to mohlo pokračovat dál.

13 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 29. srpna 2010 v 19:11 | Reagovat

Prostě perfektní:D

14 Galadriel Galadriel | 30. srpna 2010 v 16:12 | Reagovat

Samba: :-D Nažhavit :-D Ani nevíš, jak bylo mě, když jsem to psala :-D

Kami: Děkuji :-) Mě se zase líbí tvé kometáře :-*)

anneanne,Glorilian: Jsem ráda, že se vám čtení líbilo. I vám děkuji za nádherné komentáře :-)

Ivet: Mé ego si nyní vytvořilo vlastní tělesnou schránku a ďábelsky se na mě usmívá :-D Aby se Harry sám vrhnul ... ? Ale tož, nechme dělat Draca co umí, vždy´t mu to tak de :-D

Frozen Angel: Nedopsaného určitě nic nenechám, to bych nemohla udělat ani vám, ani sama sobě :-D Děkuji za komentář :-*)

Amidala: A to jsem nad šukající listinou chvíli váhala, ale vážně jenom chvíli :-D

Roderik Galant: Gramatika a já budeme nesjpíš ještě dllouho stát proti sobě stát na bitevním poli :-D Cením si tvého názoru a budu se snažit na tom pracovat. I tobě děkuji za komentář :-)

Nade: Děkujem ti, ty mi vždy uděláš radost :-) Další schůzky s rumem a kofolou? Já bych radost měla, jde o to, jestli by mou radost sdíleli lidé komle mě :-D

Wierka: Nemáš zač, za tu odvahu si to zasloužíš :-D Děkuji za krásný komentář :-)

lady corten, Achája Eressiel: :-D Dámy děkuji :-*)

bacil: Kapitolovku z toho určitě dělat nebudu. I když říká se, nikdy neříkej nikdy. :-D Avšak, myslím, že je jasné, jak oba aktéři skončili :-D

15 maizeen maizeen | 22. září 2010 v 18:47 | Reagovat

A dál to není?? Teda Gali.... ty umíš člověka pěkně napnout...

16 bajenka bajenka | E-mail | Web | 26. února 2011 v 20:08 | Reagovat

Sakra ženská ... četla jsem už hodně špatných povídek a hodně blbostí, ale právě jsem našla někoho, kdo přesně splňuje moje představy o výborné kompozici příběhu. Jestli nenapíšeš pokračování tak se zastřelím. Ozvi se mi, tvůj talent je neobyčejný!!!

17 cincina cincina | Web | 11. prosince 2011 v 18:41 | Reagovat

Tyvole :D Dostalo mě to!! Chci další díl!! :D

18 ERISTEA ERISTEA | Web | 9. ledna 2012 v 21:13 | Reagovat

áááááááááááá ten konec bože prosím já chci pokračování :) to se nedělá skončit v tom nejlepším (teda dělá ale nemělo by) :D úúúúúžasné dílko fakt :)

19 Zuzana Zuzana | 14. ledna 2012 v 0:14 | Reagovat

A ja pridám svoje duchaplné - Áááách. Krása. lebo pri tom stratenom dychu sa na viac nezmôžem. Snáď ešte - chcem viac.

20 Jirí Jirí | E-mail | Web | 1. března 2012 v 14:18 | Reagovat

Pěkný....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama