Sídlo Galadriel

Nic není takové, jak se zdá být 4

2. července 2009 v 13:13 | galadriel |  Nic není takové, jak se zdá být H/D
   Tak a mám tu další kapitolu. Tady by se hodilo napsat alespoň 15+, ale já stejně vím, že to 
každý ignoruje. Každopádně po přečtení to může vypadat jak chce, ale konec to rozhodně není.
Mám naplánovaných několik závěrů, jak to nakonec s naším párem dopadne. Ale přiznávám se.
Jsem človíček, který má rád happyendy. Lépe jse mi takové příběhy čtou. Takže je to jedna z
těch reálnějších variant:-)


Harry zamával Georgovi, který se přemístil jako poslední. Smutně se rozhlédl po, teď už prázdné, zahradě Weaslyů.

"Sakra" zaklel. "Co sis myslel. Jsi blbec. Naivní blbec."

Naštvaně kopl do zahradní lampy, která zavrzala do večerního ticha. Těšil se celý zbytek toho proklatého večera. Na jeho přítomnost. Alespoň v to doufal. Jenom si sním zahrával, nebo co. Bystrozor se chystal přemístit do svého domu, když jej zezadu někdo objal kolem pasu.

"Snad sis nemyslel, že tě nechám odejít samotného Pottere," zašeptal potichu Draco a začal dráždit Harryho krk jemnými polibky.

"Nebo ses rozhodl změnit názor na mou nabídku? To už by bylo pozdě. "

Harry se otočil k blonďákovi a nalepil na něj své tělo, co nejblíž to jen šlo.

"Pozdě ? Proč ? " provokoval ho.

"Už tě nenechám odejít. Už ne." Spojil jejich rty v hlubokém polibku.

Malfoy se sním přemístil přímo do své ložnice v Malfoy Manor.

Kdyby Harry nebyl v tak vášnivém rozpoložení, ve kterém se niní nacházel, určitě by byl ohromen přepychem Dracovi ložnice. Celá místnost byla v tmavě zelené barvě. V popředí se vyjímala dvě velká, bílá, francouzská okna rámovaná mohutnými závěsy, na nichž byl vyšitý zmijozelský had. Za zmínku by také určitě stál nádherný mahagonový vyřezávaný nábytek. Pokoji vévodila obrovská postel s nebesy, na které by se v pohodě vyspali i čtyři lidé. Vše bylo osvětleno svícny rozestavěnými po místnosti, které dodávali prostoru erotický nádech. Měl, ale jiné starosti a to prozkoumávání Malfoyova těla.

Draco s třesoucíma rukama pomalu rozepínal Harryho košili. Jemně líbal jeho ušní lalůček. Pokračoval až k šíji, kde přidal ke svému snažení i zuby. Odměnou mu byly slastné steny vycházející z úst bystrozora. Připadal si jako v tranzu. Nevěděl, jestli je to skutečnost, nebo jen jeho přelud. Byl nervózní a měl strach. Strach z toho, že by se to Harrymu nelíbilo. Chtěl si dávat záležet na tom, aby to tak nebylo.

Při sexu se nikdy nestaral o toho druhého, ale pouze o vlastní uspokojení. Teď to bylo jiné. Teď ten druhý nebyl jen tak někdo. Byl to člověk, který pro něj znamenal víc než on sám pro sebe. Tudíž i jeho potřeby stály v žebříčku nad těmi jeho. Byl pro něj jeho klíčem do ráje.

Cítil vůni Harryho těla. Hmatem zkoumal svalnatý opaléný hrudník. Byl dokonalý. Pomalu došli až k posteli. Když už oba byli polonazí, zalehl Draco svou vahou černovlasého muže na peřiny. Vášeň je oba měla ve své moci.

Harry chytil blonďáka za zadek a překulil se na něj. S chutí se zakousl do jeho bradavky a rukou si začal hledat cestu pod Dracův poklopec. Vzduch byl prosycen touhou.

"Harry, " zasténal Malfoy, když mu ruka bystrozora začala dráždit jeho penis.

Harry si polibky začal hledat cestu k Dracově chloubě. Po blonďákově břiše teď byla vidět slimáčí cestička jeho úst. Na místě, kde před chvílí přistála Maloyova košile, se teď přidaly i všechny části jeho spodního oblečení.
Pod Harrym tu nyní ležel Draco v rouše Adamově, a že to byl pohled pro bohy. Sám Michellangelův David by se musel sklonit nad dokonalostí jeho těla.

Blonďákovi zrůžověly tváře pod Harryho úžaslým pohledem. Draco se naklonil, aby si uloupil rty jeho milence. S rozkoší ochutnával hořkost jeho úst. Zbavil ho posledních kousků oblečení. Hmatem opět prozkoumával jeho nahé tělo. Oba o sebe navzájem třeli své erekce.

Draco přejel něžně po Haryho zadečku.

"Draco.." zachraptěl a zpříma se mu zahleděl do očí.

"Já nevím...já to ještě nedělal s mužem. Nevím co mám dělat. " sklonil stydlyvě hlavu.

"Ššš. Povedu tě. Jsem nesmírně polichocen, že můžu být tvůj první. Ani nevíš, jak mě to vzrušuje," poslední větu mu zašeptal do ouška.

Draco dál hladil Harryho zadeček a doteky začal směrovat směrem k jeho otvoru. Harrymu začalo docházet k čemu se to chystá. Možná se mu to zdálo nechutné, ale tím víc ho to vzrušovalo.

Draco trochu zchladil svou bolestivou erekci lubrikačním gelem. Potřel jím i své prsty a začal co nejjemněji roztahovat otvor svého milence.

"Neboj," zašeptal.

Do polibku vložil tolik něhy, kolik jí byl schopen dát. Pozoroval vlnu rozkoše, která přejela přes Harryho oči, když prsty přejel přes jeho prostatu.

"Chci tě Draco. Chci tě ."

Draco už to taky nechtěl protahovat a vyměnil prsty za svůj penis. Nechtěl Harrymu ublížit, takže se zdržoval rychlých přírazů, ač to pro něj bylo víc než těžké. Na tváři se mu objevil blažený úsměv, když byla v Harrym jeho chlouba po celé délce.

Chvíle o které snil, po které toužil. U které nedoufal, že se stane slutečností.

Rychlost přírazů se zrychlovala s rytmikou jejich dechu. Harry vyzvedl pánev víc nahoru, aby umožnil Dracovi hlubší zasunutí. Prsty zatínal do saténového povlečení. Nemohl se vynadívat na Boha, který teď mučil jeho tělo.

Draco chytnul penis svého milence. Pár krátkých tahů a mohl spatřit kapičky touhy vystříknuté z Harryho chlouby. Draco se udělal ve stejnou chvíli, co Harry v orgasmistickém opojení vykřikl jeho jméno.

Naprosto zadýchaný a zmožený ulehl na hrudník svého milovaného. Nezajímajíc se o to, že na břiše měl stále jeho sperma a oba byli ještě zpocení.

Posunul se tak, aby se mohl dívat do záře usmívajících se zelených očích. Teď mohl i sám sobě říct, že je dokonale šťasný.

"Děkuji Harry, bylo to nádherné," zašeptal.

Harry byl v sedmém nebi. V náručí držel toho nejkrásnějšího muže, který kdy chodil po této planetě. Právě prožil ten nejlepší orgasmus ve svém životě. Musel se pořád usmívat. Dojetím mu začaly téci slzy. No super, ještě se tu před ním rozbreč jako malá holka.

"Byl jsem tak hrozný Pottere, že tu teď kvůli tomu brečíš? Neboj, já snesu kritiku." usmíval se Draco a slíbal mu všechny slzy, které mu tekly po tváři.

"Malfoyové a snášet kritiku? Ty dvě slova mi nějak nejdou dohromady," dráždil ho Harry.

"Já nejsem jenom tak nějaký Malfoy," odvětil mu.

"Já vím, Draco. "

Po té kouzlem očistil jeho i sebe. Ochranitelsky si jej přivinul zpět na svou hruď. Na dnešní noc rozhodně nezapomene. Bylo mu už teď smutno, když si uvědomil, že ráno bude muset odejít. A co když muset nebude? Nechtělo se mu od něj. Ale co když to pro něj byla jenom chvilková záležitost? Pokoření svatého Pottera?? Musel se smát nad svými myšlenkami. Jediné co na jisto věděl, bylo, že je do Draca bezvýhradně zamilovaný.


                
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 JSEM-TI-V-PATÁCH JSEM-TI-V-PATÁCH | 13. července 2009 v 16:51 | Reagovat

Rocky tebe a tvé příběhy totálně žeru

2 Bella Pattinson Bella Pattinson | E-mail | Web | 13. srpna 2009 v 11:17 | Reagovat

To bylo něco... WOW. jsem strašně ráda, že sjem tuhle stránku díky daily-slash nalezla :) strašně krásná povídka a těším se na pokračování :)

3 Saskya Saskya | 13. srpna 2009 v 11:33 | Reagovat

miléé a peknučkéé :))

4 tess tess | Web | 14. srpna 2009 v 17:10 | Reagovat

to bylo krásně napsané. i já miluju happyendy takže sem pro něj všema deseti. moc se na další kapitolu těšim.

5 Wierka Wierka | 18. srpna 2009 v 17:58 | Reagovat

úžasné... doufám že brzo bude další... :o) bude že jo... o_O

6 May Darrellová ^___^ May Darrellová ^___^ | Web | 22. srpna 2009 v 23:24 | Reagovat

Ahojky,
kapitola byla hezká. Moc se těším na další. ^___^

7 Lada Lada | 23. srpna 2009 v 1:35 | Reagovat

Jejda, konečně spřízněná duše , která preferuje hapyendy. Doufám, že si ho budu moci přečíst , co nejdříve. Povídka je báječná.

8 Galadriel Galadriel | 23. srpna 2009 v 15:53 | Reagovat

Och, děkuji :*) Budu se snažit dopsat to, co nedjřív. Nápady jsou, jenom já jsem prostě líná :-)

9 Glorilian Glorilian | Web | 15. září 2009 v 16:53 | Reagovat

Oh, krása...

10 Lenushka Lenushka | 27. listopadu 2009 v 20:54 | Reagovat

prostě krása...ja chci další kappčůůů

11 Evka Evka | 19. září 2011 v 22:27 | Reagovat

Vím, že tato povídka je už hodně dlouho "opuštěná" přesto moc moc prosím o pokračování.

12 Iva Iva | 21. září 2014 v 14:50 | Reagovat

nevím,ale tohle bylo vazne neco hlavne ten dil predtim ten se cetl snad sam :D tesim se az se dokopeš k dalším kapitolám a ukládám si Tě do oblibenych ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama